Best WordPress Theme for Psycology Clinic and Doctors

Welcome to Our Clinic

Lorem Ipsum is simply text of the Lorem Ipsum is simply my text text of the Lorem Ipsum

printing and Ipsum is simply text of the Ipsum is simply text of thetypesetting Ipsum is simply text of the stry simply dummy text of the printing and typesetting industry the Ipsum is simply text of thetypesetting Ipsum.

Waimply text of the stry simply ting industry the Ipsum is simply text of thetypesetting Ipsum is simply text of the stry simply

Certified Consellors

Tam rem aperiam, eaque ipsaab.

Well Conselling

Tam rem aperiam, eaque ipsaab.

Remove Depression

Tam rem aperiam, eaque ipsaab.

Our Services

Lorem Ipsum is simply text of the Lorem Ipsum is simply my text of the printing and Ipsum is simply text of the Ipsum is simply text of thetypesetting Ipsum is simply text of the stry simply dummy text of the printing.

Pre pedagógov

Sekcia je zameraná na sprístupnenie informácií dôležitých vo vzťahu k psychologickým a pedagogickým aspektom vzdelávania. Ponúka prehľad preventívnych aktivít pre školy a školské zariadenia a termínovník pracovných stretnutí pre aktuálny školský rok. V záložke Materiály pre učiteľov sa nachádzajú informácie k edukácii detí a žiakov.

Individuálne činnosti

Psychologická a špeciálno-pedagogická diagnostika detí, žiakov a študentov, konzultácie a poradenstvo na základe žiadosti rodičov alebo školy.

Pre žiakov a študentov

V tejto sekcii môžete nájsť preventívne aktivity a programy, ktoré realizujeme na školách. Ak vás niektoré z nich oslovili, je potrebné požiadať triedneho učiteľa, výchovného poradcu alebo sociálneho pedagóga školy, aby sa s nami skontaktovali a aktivitu alebo preventívny program objednali (Objednávací formulár). V záložke Materiály - pre žiakov nájdete ďalšie užitočné informácie.

Pre rodičov

V tejto sekcii nájdete témy prednášok a besied realizovaných pre rodičov na školách. V záložke Materiály pre rodičov sa nachádzajú užitočné informácie o výchovných postupoch pri aktuálnych ťažkostiach detí v rôznych vývinových obdobiach

About clinic overview

Lorem Ipsum is simply text of the Lorem Ipsum fost.

is simply my text of the printing and Ipsum is simply text of the Ipsum is simply text of thetypesetting Ipsum is simply text of the stry simply dummy text of the printing and typesetting industry

Lorem Ipsum is simply text of the Lorem Ipsum is simply my text of the printing and Ipsum is simply text of the Ipsum is simply text of thetypesetting Ipsum is simply text of the stry simply dummy text of the printing and typesetting industry simply dummy text of the printing and typesetting Ipsum is simply text of the Ipsum is simply text of thetypesetting.

Psychological pricing or price ending is a marketing practice based on the theory that certain prices have a psychological impact.

What our customer’s say

Lorem Ipsum is simply text of the Lorem Ipsum is simply my text of the printing and Ipsum is simply text of the Ipsum is simply text of thetypesetting Ipsum is simply text of the stry simply dummy text of the printing and typesetting industry simply dummy text of the printing and typesetting.

There is a variety of saving plnans which can be tailored to your needs, including Tzx Exempt Saving Regular Saving variety plnan.

Michale John

There is a variety of saving plnans which can be tailored to your needs, including Tzx Exempt Saving Regular Saving variety plnan.

Bob Stagger

There is a variety of saving plnans which can be tailored to your needs, including Tzx Exempt Saving Regular Saving variety plnan.

Jennifer Winget

Latest News

Slávnostná konferencia k 50. výročiu založenia našej poradne.

Dňa 19.10. 2022 sa uskutočnila slávnostná konferencia k 50. výročiu založenia Centra pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie v Trenčíne. Pozvanie prijala aj samotná zakladateľka poradne PhDr. Oľga Hodálová, ktorá  veľmi zaujímavo  a ľudsky priblížila náročné ale aj krásne počiatky poradne. Pozvaným sa prihovoril aj štátny tajomník ministra školstva RNDr. Slavomír Partila, ktorý v mene Ministerstva školstva odovzdal ďakovný

Read More
POHYBOVÝ PROGRAM BILATERÁLNA INTEGRÁCIA

V súčasnej dobe dochádza k dynamickému vedecko-technického napredovaniu ľudskej spoločnosti…

Read More
Ako predchádzať násilnému a agresívnemu správaniu v predškolskom veku dieťaťa?

Keď sa narodí dieťa, neprichádza na tento svet horšie ako tisícky detí pred ním v predchádzajúcich rokoch. Ale svet, do ktorého prichádzajú a ktorý ich obklopuje je iný ako pred rokmi…

Read More
[contact-form-7 404 "Not Found"]

[mc4wp_form id=”360″]